Juvenil na celý rok: Soutěžte, a vyhraje luxusní kúru!

Když si tohle léto užijete opravdu NAPLNO, můžete se z něj těšit ještě v zimě. Nejen proto, že nasbíráte spoustu skvělých zážitků. Pokud se zapojíte do soutěže s Juvenilem (a budete mít kapku štěstí), zajistíte si celoroční zásobu Juvenilu pro zdravou imunitu. A to se hodí! Stačí dělat, co každé léto – relaxovat, sledovat Instagram nebo Facebook a hodně fotit.

 

Do Semil i na Seychely

Veselá mysl, půl zdraví. Ať už vás dovolená zavane kamkoli a s kýmkoli, nezapomínejte na skutečný odpočinek. Někdo si pod ním představí rekonstrukci chalupy, jiný surfování v oceánu a další týden v knihovně. Dovolte si pustit starosti z hlavy. Nejen vaše okolí, ale hlavně vy sami se budete cítit báječně. Než vyrazíte, přibalte do kufru jeden z výrobků Juvenil. Přinese pohodu vašemu zažívání, dodá energii a podpoří regeneraci.

Pak už bude stačit jen fotit a fotit. Juvenil na hradě Kost, Juvenil pod širákem na Krétě, Juvenil při snídani v Alpách. Kamkoli svůj oblíbený doplněk stravy vezmete, tam ho cvakněte (klidně) mobilem

 

@jsem.juvenil

Je jisté, že vaše fotky budou famózní, tak se nezapomeňte pochlubit na Instagramu nebo Facebooku. Stačí některou ze sítí sledovat a sdílet na nich maximálně 3 nejlepší letní snímky.

  • Pro Instagram zvolte sdílení buď ve stories, nebo v příspěvku a přidejte do popisu místo dovolené. Fotku označte hashtagem #letonaplno a tagněte @jsem.juvenil.
  • Na Facebooku připojte snímky k příspěvku o soutěži Léto Naplno jako komentář. Nezapomeňte dopsat informaci, kde jste fotky pořídili.

 

Dva měsíce, tři výherci

Soutěž Léto Naplno poběží po celé prázdniny, ukončíme ji 31. srpna 2022. Během té doby je potřeba, aby byl váš instagramový nebo facebookový profil aktivní.

Začátkem září vylosujeme 3 šťastlivce, kteří získají roční balení Juvenil tobolky v hodnotě 7 188,- korun. Vyhlásíme je na našich sociálních sítích, a to nejpozději do 7. září 2022.

Neváhejte už ani minutu, foťte, sdílejte a bavte se. Přejeme vám léto prožité NAPLNO a těšíme se na snímky plné pozitivních emocí, krásné přírody a usměvavých lidí. S Juvenilem, samozřejmě!

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE LÉTO NAPLNO

Pořadatelem soutěže je:
Juvenil Products a.s., U Bažantnice 301, 250 73 Přezletice, IČO: 28203577 DIČ: CZ 28203577

 

Termín a místo konání soutěže: Soutěž probíhá v termínu od 7. 7. 2020 do 13. 7. 2020 (23:59) na Instagramu. (dále jen „doba konání soutěže“).

Soutěžící: Účastníkem soutěže může být fyzická osoba užívající svůj aktivní účet Instagram po celou dobu soutěže a s doručovací adresou na území České republiky (dále jen „soutěžící“). Ze soutěže jsou vyloučení organizátoři soutěže. Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny. I pokud taková osoba splní některé podmínky pro získání výhry, např. v důsledku nepravdivých informací, které poskytla, nestává se výhercem a nemá nárok na výhru. Výhra v takovém případě propadá pořadateli soutěže, který je oprávněn ji udělit dalšímu výherci v pořadí, popř. ji užít k jiným marketingovým účelům.

 

Výhry v soutěži, předání výhry: V soutěži bude určen 3 výherci kteří splní všechny požadavky soutěže a vyhraje výhru. Los výherců proběhne v úterý 7. 9. 2022. Výherce bude pořadatelem kontaktován prostřednictvím Instagram direct message nebo Facebook messengeru do zpráv jeho účtu.  Pořadatel uveřejní přezdívku – nickname výherce v Instastories dne 31. 8. 2022 a ve FB příspěvku. V případě, že se pořadateli soutěže výherce nepodaří zkontaktovat do deseti pracovních dnů od vyhlášení výsledků soutěže a výherce nesdělí pořadateli adresu pro doručení výhry, nárok na výhru zaniká. Výherci bude výhra zaslána formou doporučené zásilky, výherci bude výhra doručena pouze na území České republiky.

Zpracování osobních údajů a osobní práva: Soutěžící účastí v soutěži souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele soutěže výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a předání výher. Údaje soutěžících nebudou zpracovávány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení, nickname, popř. instagramový nebo Facebookový komentář v médiích pořadatele v souvislosti s touto soutěží a jím poskytovaných služeb.

Závěrečná ustanovení: Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, doporučována, spravována ani jinak spojena se společností Meta (Instagram a Facebook Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výher. Nebezpečí škody na výhře přechází na výherce okamžikem předání výhry výherci. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou není možné. Pořadatel soutěže neručí za jakékoliv technické problémy v souvislosti s účastí v akci (především funkčnost sítě Instagram a facebook). Pořadatel si vyhrazuje právo ze závažných důvodů soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. V případě, že dojde ke změnám v podmínkách a pravidlech soutěže, bude toto učiněno písemně ve formě dodatku a zveřejněno na místě původních pravidel.

 

 

Zpět do obchodu