FAQ

Dobré vědět

 • Pro koho je Juvenil vhodný?

  Juvenil je doplněk stravy vhodný pro každého, kdo to myslí se svým zdravím vážně a chce pro sebe něco udělat.

 • Kolik si toho mohu vzít?

  Juvenil účinkuje již v malých dávkách, proto je dostačující dávkování uvedené na obalech. To znamená například 2 tobolky nebo 3 ml kapek pro dospělého na den. Pokud si ho ale vezmete více, tak se nemusíte obávat, Juvenil je totiž nenávykový a nelze se jím předávkovat.

 • Kdy nesmím užívat Juvenil?

  Juvenil se velmi dobře snáší s dalšími doplňky stravy i léky, za celou historii podávání nemáme zaznamenánu žádnou kontraindikaci, pokud si ale nejste jisti, pak je vždy lepší jeho užití s námi konzultovat. Rádi Vaše dotazy zodpovíme na e-mailu jsem@juvenil.cz

 • Co přesně Juvenil obsahuje?

  Juvenil obsahuje především volné aminokyseliny, peptidy a malé proteiny (bílkoviny) a nukleotidy, které v přirozených vazbách zvyšují energetický potenciál lidských buněk. V malém množství jsou zastoupeny lipidy o malé molekulové hmotnosti, některé vitamíny skupiny B, železo a další stopové prvky.

 • Jaký je rozdíl mezi kapkami a kapslemi?

  Rozdíl je především ve formě, ve které se podává. Někomu vyhovují více kapky, někomu pak tobolky. Kapky jsou bez dalších příměsí, a proto jsou schváleny pro děti už od 1 roku věku. V tobolkách jsou navíc přidány sušené vinné slupky v BIO kvalitě, které mají sami o sobě mnoho pozitivních účinků zejména z důvodu vysokého podílu resveratrolu. Tento silný antioxidant se širokým spektrem působení hraje roli v prevenci i léčbě.

 • K čemu jsou peptidy?

  Vysoký obsah krátkých peptidů je jak zdrojem signálů pro buněčné systémy organismu, tak jejich výživou. Tyto krátké peptidy přenášejí informace nutné k udržení buněčných procesů zapojených do zachování integrity a jedinečnosti organismu.

 • K čemu slouží nukleotidy?

  Nukleotidy jsou základní stavební jednotkou ribonukleových (RNA) a deoxyribonukleových (DNA) kyselin, které jsou nositelkami genetických informací, dědičnosti a základem mechanismu syntézy peptidů a proteinů v organismu. Podílejí se na řízení všech životních pochodů, na zabezpečování funkcí tkání a orgánů, jsou nositelem energií buněk a jsou součástí enzymatických pochodů v organismu.

 • Proč jsou látky obsažené v Juvenilu důležité pro organismus?

  Látky obsažené v Juvenilu harmonizují a optimalizují důležité funkce organismu, patří mezi základní stavební kameny mnoha procesů a díky vysoké vstřebatelnosti šetří tělu energii při jejich zpracování.

 • Z čeho se Juvenil vyrábí?

  Mezi základní suroviny pro výrobu Juvenilu patří živočišná tkáň, kterou získáváme z filtrované krve mladých býků, udržitelným způsobem odběru. Pečlivě hlídáme postupy našich dodavatelů – certifikovaných českých farmářů, a vybíráme si nekompromisně poctivé BIO chovy. Tuto surovinu plnou živin poté po několik měsíců extrahujeme, abychom z ní získali to nejlepší a odfiltrovali vše nepotřebné. Výsledkem je jedinečný komplex účinných látek s obrovským potenciálem pro lidský organismus.

 • Co obsahuje tobolka Juvenil?

  Jedna tobolka obsahuje extrakt Juvenil, sušené vinné slupky v BIO kvalitě a dále už nic. Žádná barviva, stabilizátory, zahušťovadla ani jiná éčka.

 • Jak poznám zlepšení svého stavu?

  Ve chvíli, kdy Vaše tělo začne obnovovat svou přirozenou sílu a harmonii, tak ucítíte změnu. Fyzickou, psychickou i emocionální.

Chcete se dozvědět více? Ponořte se do nejaktuálnějších výzkumů a poznaktů.

 
 
Zpět do obchodu