Mou filozofií je nejen vnější, ale především vnitřní krása

Mou filozofií je nejen vnější, ale především vnitřní krása

Martina Horáková s Juvenilem doslova vyrostla. Byl to právě tento potravní doplněk pro regeneraci a imunitu, který pomohl její mamince při léčbě a rekonvalescenci po vážném onemocnění. „Původní verze Juvenilu byla tak běžnou součástí rodinné lékárničky jako třeba náplast nebo kapky do nosu,“ říká úspěšná kosmetička, maminka dvou dětí a ambasadorka značky Juvenil.

Vzpomenete si, kdy jste Juvenil, v jeho tehdejší podobě, zaznamenala?

Úplně přesně už ne, ale mám pocit, že k naší rodině patří odjakživa. Když mi bylo asi jedenáct roků, maminka onemocněla rakovinou prsu. Při léčení jí byl doporučen přípravek na posílení imunity, dnešní Juvenil. Je to 35 let a moje maminka se těší dobrému zdraví. Jsem přesvědčena, že se uzdravila právě díky Juvenilu. Maminka ho bere dodnes.

Sama ho užíváte?

Ano, preventivně. Vnímám dlouhodobé pozitivní účinky všech přípravků Juvenil na celé své rodině. Dětem je podávám od kojeneckého věku.

Důvěřujete mu díky dobrým zkušenostem maminky?

Moje důvěra v Juvenil je dlouholetá, postavená i na vlastní zkušenosti. Doporučuji ho svému okolí a také klientkám. Vzhledem k tomu, že mým hlavním mottem je „Vnitřní a vnější krása“, snažím se jim poradit, jak se starat komplexně o své tělo a imunitu. Z toho důvodu jim doporučuji přípravky určené pro vybudování a udržení rovnováhy v těle. Žijeme totiž ve světě plném stresů a v neustále se zhoršujícím životním prostředí, což má významný vliv na naše zdraví.

Zdá se, že péče o druhé je vám víc než přirozená.

Máte pravdu. Abych svým klientkám mohla nabídnout tu nejlepší péči, bylo důležité získat zkušenosti od nejlepších v oboru. Ve spojení s tím, že velmi ráda pečuji o druhé, se mi splnil sen a stala jsem se kosmetičkou, ke které nechodí klienti pouze za odborným ošetřením pleti, ale také za odpočinkem a relaxací. Mojí filozofií je nejen vnější, ale především vnitřní krása. Teprve pak dochází k souznění obou. Jak se cítíme uvnitř, tak vypadáme navenek.

Co vás ke kosmetice přivedlo?

Spíš kdo – byla to zase maminka! V dětství jsem ji ráda sledovala při líčení. Byla tehdy nákupčí drogerie pro celou Moravu. Doma v šuplíku jsem jí šňupala do všech kosmetických vzorečků, zkoušela stíny „tehdy ještě z filmových studií Barrandov“, kde pracovala jedna z největších kosmetiček Československa, paní Olga Knoblochová. Tuto dámu jsem měla čest potkat a je jednou z mých velkých životních inspirací.

Inspiraci možná nacházíte i při každodenní práci. Pletu se?

Kdo dochází na kosmetiku, dobře ví, že vztah mezi kosmetičkou a klientkou je velice důvěrný, téměř na úrovni vztahů v rodině. Vztah se v průběhu času vyvíjí, až přeroste v přátelství. A potom o inspiraci, vzájemnou, není nouze. Proto se kosmetička zaměřuje nejen na krásu pleti, ale snaží se klientce pomoci ve všech rovinách.

Vraťme se ještě k Juvenilu. V čem spatřujete jeho největší výhody?

Řeknu to ve třech bodech: Zaprvé je postaven na českém výzkumu, vývoji a patentu, zadruhé má za sebou dlouhou historii a mnoho spokojených uživatelů a zatřetí obsahuje nukleotidy, skutečně jedinečné látky, bez kterých se naše tělo neobejde. Jeho předchůdce byl od počátku zaměřený pouze na úzkou skupinu lidí. Naopak Juvenil má od svého počátku potenciál stát se nejen českou, ale v budoucnu i globální značkou potravinových doplňků zaměřených na komplexní regeneraci. Znám ho dobře a věřím mu.

Zpět do obchodu