Neohodnoceno

Juvenil Detox

Chcete se cítit lehce, zdravě a plní energie? Vyzkoušejte blahodárné působení přípravku Juvenil Detox. Odborně sestavená, léty prověřená receptura. Pouze ingredience přírodního původu v nekompromisní kvalitě.

Skladem (>20 ks)
Značka: Juvenil
799 Kč
Kategorie: Perorální tobolky
a: Detoxikace organismu
b: Vyvážený mikrobiom

Pravidelná detoxikace a pročištění zažívacího ústrojí vhodným způsobem, zásadně ovlivňují rychlost regenerace, optimální složení mikrobiomu trávicího traktu, napomáhají ke zdravým střevním pohybům, rychlejšímu trávení a tím i předcházení vzniku obtíží trávícího systému. Udržují optimální tělesnou váhu pomocí efektivního zpracování potravy a zlepšují činnost lymfatického systému.

Kdy je ten správný čas zapojit Juvenil Detox do svého životního stylu?

 • při potřebě pročištění organismu,
 • při potížích se zažíváním,
 • při redukční dietě k regulaci pocitu hladu,
 • při nadýmání a plynatosti,
 • při zhoršené kvalitě pleti,
 • při dlouhodobé únavě a vyčerpání.

Obsahuje jablečnou vlákninu, jablečný pektin speciál, krušinu olšovou, vitamín E a Juvenil.

 

Vláknina

Významná složka potravy. Tvoří ji převážně polysacharidy, součásti rostlin, které nejsou štěpeny enzymy našeho zažívacího ústrojí. Obsahuje rozpustnou a nerozpustnou složku. Rozpustná část má prebiotické účinky a je potravou pro tělu prospěšné bakterie, osídlující naše střeva. Nerozpustná část má funkci čištění trávicího traktu, a především střevních klků od škodlivých bakterií. Její přítomnost ve stravě přispívá k urychlení střevního tranzitu, zlepšuje trávení, zpracování potravy a vylučování. Přírodní vláknina navozuje pocit nasycení, čímž tlumí chuť k jídlu a napomáhá tak k regulaci hmotnosti. Vláknina v tomto přípravku pochází z českých jablek, která jsou sušena a drcena za vysokých výrobních standardů.

 • ovlivňuje trávení a pozvolné vstřebávání sacharidů,
 • reguluje vstřebávání tuků a cholesterolu,
 • způsobuje zvětšení střevního obsahu a tím urychluje vylučování odpadních látek,
 • příznivě ovlivňuje sliznici i mikrobiom tlustého střeva,
 • napomáhá při regulaci tělesné hmotnosti.

 

Pektin

Ve vodě rozpustná vláknina, která se nevstřebává ve střevech. Hraje významnou roli pro složení střevního mikrobiomu a je důležitým zdrojem živin pro lidský organismus. Jablečný pektin kromě správného zažívání, udržuje správnou hladinu krevního cukru v organismu, protože zpomaluje jeho vstřebávání do krve. Dokáže zachycovat odpadní látky a podporuje vyloučení těžkých kovů z těla. Vysoce koncentrovaný jablečný pektin je obsažen ve slupce a buničině čerstvých jablek a v jablečném octu.

 • podporuje pravidelné vyprazdňování,
 • napomáhá správné funkci střev,
 • usnadňuje vylučování toxických látek z těla,
 • přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

 

Krušina olšová

Keř, jehož části jsou dlouhá léta využívány lidovou medicínou pro své léčebné účinky a pozitivní vliv na trávicí trakt. Krušina je známa pro svůj projímavý efekt, čímž podporuje peristaltiku střev, pozitivně působí na tlusté střevo a v neposlední řadě podporuje vylučování žluči do dvanáctníku (prvních 25 – 30 cm tenkého střeva), čímž napomáhá vstřebávání živin, hlavně lipidů (tuků).

 • podporuje celkové čištění organismu,
 • přispívá k přirozené obranyschopnosti,
 • napomáhá normální funkci trávícího traktu,
 • je vhodná při redukci váhy.

 

Vitamín E

Jeden z nejsilnějších antioxidantů, chránící naše buňky před volnými radikály a tím i před oxidačním stresem. Ochraňuje buněčnou strukturu a buněčné membrány v kůži. Díky těmto vlastnostem vitamín E zpomaluje stárnutí, kůži vyhlazuje a má exfoliační účinky.

 

Juvenil®

Patentovaný přírodní komplex dietárních nukleotidů, peptidů a aminokyselin vznikající extrakcí živočišné tkáně hovězího původu, jehož účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více jak 50 ti letou praxí.

 

Je vhodný i pro diabetiky.

Přípravek je zcela přírodní a nenávykový, nemá žádné vedlejší účinky.

 

Doporučené dávkování:

Dospělí 6 tobolek denně (3 tobolky dvakrát denně, nebo 2 x 3 denně), děti od 3 let 2 tobolky denně (1 tobolka dvakrát denně).

V průběhu kúry je důležité hodně pít!

Jak užívat:

Pro podporu normální funkce trávení užívat s hlavními jídly. Při detoxikaci a k podpoře hubnutí užívat 20 – 30 minut před jídlem. V případě souběžného užívání jiných potravních doplňků či léčiv je nutná časová prodleva cca 1 hodinu, aby Detox nesnížil jejich účinnost. V případě potíží se spolknutím, lze tobolku rozdělit a obsah smísit s nápojem či jídlem.

Obsah balení: 180 tobolek

Hmotnost obsahu: 86,4 g

Upozornění: Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte uvedené dávkování. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Uchovávejte v temnu a suchu. Při rizikovém těhotenství a ve třetím trimestru se před užíváním poraďte s lékařem.

 

Složení: jablečná vláknina, potravinářská želatina (tobolky), krušina olšová, jablečný pektin, dl-alfa-tokoferol (vitamín E), Juvenil® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy).

Průměrný obsah látek Jablečná vláknina Krušina olšová Jablečný pektin Vitamín E Juvenil®
na 1 porci/6 tobolek 1651,68 mg513,66 mg 122,88 mg *8,04 mg 1,00 mg
na 100 g 71,90 g 22,36 g 5,35 g 0,35 g 0,04 g
* 67% referenční hodnoty příjmu dospělé osoby v 6 tobolkách (RHP)
Výživové údaje
na 1 porci/6 tobolek
na 100 g
Bílkoviny
0,10 g
4,51 g
Tuky
0,07 g
3,08 g
Sacharidy
0,40 g
17,59 g
z toho cukry
0,39 g
16,80 g
Vláknina
1,04 g
45,32 g
Energetická hodnota
19,58 kJ/4,76 kcal
852,28 kJ/207,23 kcal
Hmotnost netto:
86,4 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu