Jak užívat produkty Juvenil

Naše Juvenilová rodina se rozrůstá, a s tím přibývá i množství otázek na způsob užívání jednotlivých typů produktů. Ptáte se, jestli je podávat na lačno, nebo s jídlem, kolikrát denně i co se stane, když překročíte doporučené dávkování. Doplňky stravy Juvenil byly vyvinuty tak, aby je mohly užívat malé děti, ale pomohly třeba i seniorům v rekonvalescenci. Přečtěte si, který z produktů vybrat v jaké situaci a jak využít jejich přínos skutečně Naplno.

 

Juvenil kapky

Účinný komplex aminokyselin, antimikrobiálních peptidů a nukleotidů, které jsou základem zdravé DNA, pomáhá nastartovat v těle ozdravné a regenerační procesy, podporuje imunitu a usnadňuje organismu vypořádat se s akutním nebo chronickým oslabením. Kapky jsou vhodné pro děti od 1 roku, a to v dávce 1,5 ml denně, dospělí užívají 3 ml denně.

 • Kapky jsou „čistší“ než tobolky, neobsahují žádné příměsi a jsou proto vhodné i pro velmi malé děti, vážně nemocné osoby, nebo ty s polykacími problémy. Díky svému složení se „vstřebávají“ prostřednictvím sliznice už v ústech.
 • Kapky se užívají ráno před jídlem, ale není problém užít je kdykoli během dne. Není možné se jimi předávkovat. Naopak – v období zvýšené psychické a fyzické zátěže můžete dávku zdvojnásobit.
 • Někteří zákazníci užívají Juvenil cyklicky, několikrát do roka. Zejména v obdobích, kdy potřebují podpořit kondici a eliminovat zvýšenou zátěž na organismus (před a v průběhu chřipkových epidemií, při zvýšené pracovní zátěži, ve složitých životních situacích), jiným vyhovuje užívat produkt celoročně, protože se nechtějí připravit o benefity, které jim přináší na denní bázi.
 • Kapky není vhodné mísit s horkými nápoji. Mohlo by se stát, že se obsažené bílkoviny denaturují a dojde ke snížení účinnosti přípravku, jde totiž o biologicky aktivní látku.
 • Kapky je velmi vhodné užívat i během chemoterapie. U přípravku byla prokázána rychlejší regenerace chemoterapií nebo ozařováním poškozené tkáně. V přípravku jsou pouze látky přírodního původu, v podstatě čistý stavební materiál pro lidské buňky. Jeden čas byl schválen jako léčivo na předpis pro onkologické pacienty na podporu fyzického stavu v průběhu léčby. Za více než 50 let nebyly zaznamenány žádné kontraindikace s léky ani nežádoucí účinky.

 

 

Juvenil tobolky

Extrakt biologicky aktivních látek a účinných složek navázaných na sušinu z vinných slupek bohatých na antioxidanty je určen pro období rekonvalescence, při vysoké duševní i tělesné zátěži, alergiích nebo v období chřipek a nachlazení. Tobolky mohou užívat děti od 3 let (1 tobolka denně) i dospělí (2 tobolky za den).

 • Tobolky se díky svému složení vstřebávají ve střevech. Nejúčinnější je užívat tobolky ráno před jídlem.
 • Stejně jako u všech produktů Juvenil, i u tobolek platí, že se jimi nelze předávkovat. V období zvýšených nároků můžete dávku zdvojnásobit. Tobolky je možné užívat celoročně, ale i nárazově, stejně jako Juvenil Kapky.
 • Pokud jde o nevhodné kombinace s potravinami, vyhněte se pouze míchání s horkými nápoji. Bílkoviny v tobolkách obsažené by mohly denaturovat a tím snížit svou účinnost.
 • Také v případě otázky užívání během chemoterapie je odpověď stejná jako u kapek – jedinečný komplex Juvenil podporuje rychlejší regeneraci chemoterapií nebo ozařováním poškozené tkáně, dříve byl schválen jako léčivo na předpis pro onkologické pacienty na podporu fyzického stavu v průběhu léčby.

 

 

 

 

Juvenil Detox

Speciální formule sestavená výhradně z ingrediencí přírodního původu je vhodná pro pravidelnou detoxikaci a pročištění zažívacího ústrojí. Napomáhá k rychlejšímu trávení a pozitivně ovlivňuje optimální složení mikrobiomu trávicího traktu. Obsahuje jablečnou vlákninu, jablečný pektin speciál, krušinu olšovou, vitamin E a Juvenil. Juvenil Detox užívají děti od 3 let (1 tobolka 2x denně) a dospělí (3 tobolky 2x denně).

 • Juvenil Detox užívejte před jídlem a zapijte ho alespoň jednou sklenicí vody. Teprve potom se najezte. Vláknina potřebuje nabobtnat, aby mohla správně působit. Celkový příjem tekutin za den by neměl klesnout pod 1,5 litru (ideálně okolo 2,5 litru). V počátku může užívání způsobovat jak zácpu, pocit těžkosti, tak i průjem. Jde o vedlejší účinek detoxikace organismu. Zkuste vydržet, po prvním týdnu by se vše mělo upravit.
 • V případě, že sníte více tablet najednou a řádně je nezapijete, může dojít k zácpě. U lidí, kteří nejsou na vlákninu zvyklí a mají hodně usazenin ve střevech, může dojít i k přechodnému průjmu. Vláknina v přípravku je drcená a sušená, pojme velké množství vody, čímž několikanásobně zvětší svůj objem a pak působí jako „kartáč na střeva“ - z klků dostává usazené zbytky a váže na sebe toxiny. Jinak při předávkování nic nehrozí.
 • Dávkování si rozložte v průběhu celého dne, ideálně 2-2-2.
 • Přípravek je koncipován tak, aby v první fázi pročistil střeva od usazených nestrávených zbytků potravy a odpadních látek. V druhé fázi hojí a optimalizuje sliznici střev a následně harmonizuje mikroflóru. To znamená, že upravuje poměry přirozeně se vyskytujících bakterií osidlujících střevo. V této fázi je účinek patrný už i na zlepšující se celkové kondici. Dochází k psychickému zklidnění a zvýšení fyzické pohody. Drtivá většina imunitních procesů probíhá v tenkém střevě. Jeho stav zásadně ovlivňuje obranyschopnost těla.
 • Pokud hodláte podstoupit očistnou kúru, užívejte Juvenil Detox nejméně 1 měsíc. Pokud potřebujete upravit trávení (např. při zhoršené frekvenci vylučování), užívejte přípravek nepřetržitě s tím, že po 1. měsíci snížíte dávkování. Juvenil Detox je vhodné brát buď jako podpůrný nástroj pro zdravá střeva a dobré trávení, a pak zákazníci užívají třeba jen 3 tobolky denně kontinuálně, nebo jako intenzivní „očistnou a redukční kúru“ při které volí maximální dávku, ale třeba jen na omezené období 1-3 měsíců.
 • Při detoxu jistě pomůže a proces zefektivní hlídat si jídelníček. Vynechat maso, cukr, pečivo apod. V počátečních fázích užívání Juvenilu Detox, zejména při nasazení plné denní dávky, se u někoho objevují průjmy nebo naopak zácpa trvající zhruba týden. Oba případy jsou zcela fyziologicky v pořádku a souvisí s probíhající očistou střev. Tento stav ustupuje, ale dá se mu předejít (vyhnout) postupně se zvyšujícím dávkováním v prvních dnech užívání.

 

Juvenil Limetka-grep

Šumivé tablety dodávají energii, podporují regeneraci a osvěžují. S jejich pomocí snadno dodržíte pitný režim a získáte řadu cenných látek. Juvenil Limetka-grep byl vyvinut jako ochranný a podpůrný nástroj pro sportovce a těžce pracující osoby. Obsahuje hořčík, zinek, vitamin B6 a Juvenil. Děti od 4 let mohou užívat 1 tabletu denně, dospělí 1-3 za den. Tabletu je potřeba rozpustit v 500 ml vody.

 • Juvenil Limetka-grep můžete užívat kdykoli.
 • Šumivé tablety můžete zařadit do svého denního režimu podle potřeby a bez ohledu na to, co konzumujete.

 

 

 

Juvenil Booster

Přírodní preparát je sestaven tak, aby rychle a komplexně posílil fyzickou i psychickou kondici. Uplatníte ho při akutní potřebě okamžitého povzbuzení, k podpoře koncentrace, během stresového období nebo ke zmírnění jat legu při cestování. Obsahuje extrakty z klanoprašky čínské, maralího kořene, sibiřského ženšenu, ginkgo biloby a také vitamin E, vitamin B6 a Juvenil. Děti od 12 let mohou užívat 1 tobolku denně, dospělým jsou doporučovány 2 tobolky za den.

 • Juvenil Booster má účinky jako energetický nápoj, to znamená, že při večerním užití zhoršuje usínání a spánek. Pokud ale potřebujete zvýšit pozornost (např. při dlouhé jízdě autem), je možné užít doporučenou dávku několikrát denně po několika hodinách.
 • Přípravek je vhodné užívat spíše ráno, večer jen v případě, že potřebujete bdít.
 • Nástup energie pocítíte již po zhruba po půl hodině.
 • Juvenil Booster můžete užívat jednorázově i dlouhodobě. Díky naprosto přírodnímu složení je nenávykový a nemá žádné vedlejší účinky. Ostatně jako všechny produkty Juvenil.
Zpět do obchodu